SPOR Yayınlanma: 02 Ağustos 2021 - 16:45 UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcilerimizin rakipleri belli oldu! SPOR 02 Ağustos 2021 - 16:45 1 dk okunma süresi TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Galatasaray, St. Johnstone'u elemesi halinde UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Randers ile karşılaşacak.Fenerbahçe ise Avrupa Ligi play-off turunda Neftçi-HJK Helsinki eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak. Bu haber 3041 defa okunmuştur. YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir İbrahim Hacıosmanoğlu TFF’nin yeni başkanı oldu A Milli Futbol Takımı’ndan FIFA sıralamasında tarihi yükseliş Galatasaray - Beşiktaş müsabakası, 3 Ağustos Cumartesi günü Merih Demiral'a 2 maç ceza verildi Son Haberler Bitlis’teki sahte sağlık raporu operasyonunda 19 kişi tutuklandı Bitlis’te sahte rapor operasyonu: 17 araca el konuldu AHLAT’TA İKİ AİLE ARASINDA BARIŞ TÖRENİ YAPILDI Bitlis’te "İlimizi Tanıyalım Anneler" projesi hayata geçti Ahlat’ta lastiği patlayan tır devrildi: 1 yaralı Son Yorumlananlar Ahlat Genç Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi kuruldu Enflasyon oranları açıklandı: Memur ve emeklilerin zam oranları belli... Bedelli askerlik ücreti belli oldu Uygulama oteli için protokol imzalandı Uygulama oteli için protokol imzalandı